Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzaje nasion marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów nasion marihuany, a każdy z nich ma swoje unikalne cechy. Jedną z odmian jest critical kush. Jest toszczep z dominacją Indici, łączący w sobie dwie popularne odmiany.

Rodzaje nasion marihuany

Nasiona regularne

Nasiona regularne są tradycyjnym typem nasion marihuany, których płeć jest nieznana do momentu, gdy roślina nie rozpocznie kwitnienia. Można je kupić w każdym sklepie z nasionami. Są one najtańsze, ale mają niską skuteczność, ponieważ około połowy z nich jest męskich. W związku z tym, aby uzyskać silne i zdrowe rośliny, konieczne jest zakupienie większej liczby nasion, niż faktycznie potrzeba.

Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane są specjalnie zaprojektowanymi nasionami, które zapewniają, że każda roślina, która z nich wyniknie, będzie żeńska. Dzięki temu, uprawiając nasiona feminizowane, unikniemy problemu z roślinami męskimi i otrzymamy maksymalną ilość żywicy. Są one trochę droższe niż nasiona regularne, ale ich skuteczność jest znacznie wyższa.

Nasiona automatycznie kwitnące

Nasiona automatycznie kwitnące są bardzo popularne wśród hodowców ze względu na swoją łatwość uprawy. Rośliny te kwitną automatycznie, bez konieczności zmiany czasu oświetlenia, co oznacza, że można je uprawiać przez cały rok.

Nasiona konopi indyjskich CBD

Nasiona konopi indyjskich CBD są stworzone do produkcji oleju CBD. Rośliny te zawierają niskie stężenie THC i wysokie stężenie CBD, co oznacza, że nie wywołują one psychoaktywnych skutków ubocznych. Są one idealnym wyborem dla osób, które chcą uzyskać korzyści zdrowotne z oleju CBD, ale nie chcą doświadczyć efektów psychoaktywnych.

Nasiona konopi indyjskich THC

Nasiona konopi indyjskich THC to najbardziej popularny rodzaj nasion marihuany. Rośliny te zawierają wysokie stężenie THC.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY