Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego platforma do zarządzania sklepami WooCommerce jest tak popularna

Popularność handlu w internecie sprawia, że coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju platformy obsługi sklepów internetowych. Wiele z takich platform jest darmowych, dzięki czemu koszty uruchomienia sklepu są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Aktualnie coraz częściej są spotykane sklepy internetowe na WooCommerce, a wynika to z kilku rzeczy. Przede wszystkim należy wyjaśnić, czym tak naprawdę WooCommerce. Otóż nie jest to typowa platforma, ale bardzo rozbudowaną i funkcjonalna wtyczka do WordPressa.

Ten najsłynniejszy na świecie system blogowy doczekał się mnóstwa modyfikacji, i jak widać również w obszarze e-commerce. Bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest łatwa i szybka instalacja, oraz prosta konfiguracja i zarządzanie całym sklepem. Na pewno warte podkreślenia jest także to, że w razie potrzeby liczba wtyczek i dodatkowych modułów jest ogromna, i z reguły znajdzie się wszystko co jest potrzebne. Integracja z systemami płatności, wielowalutowość, rozbudowane statystyki czy nawet obsługa stanów magazynowych to tylko niektóre z przydatnych funkcji, które można uruchomić. Tak naprawdę każdy, kto ma choć trochę pojęcia o obsłudze stron bez problemów poradzi sobie z uruchomieniem sklepu na WooCommerce i tworzenie stron internetowych nie będzie czarną magią. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie chciałby tego robić sam, albo też będzie potrzebował na przykład skuteczną promocję, to może mu w tym pomóc jakaś sprawdzona Agencja marketingowa zajmująca się tego typu pracami.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY